מה מיוחד ביינות מכרם ריבאפריישו שבפורטוגל?

האקלים הייחודי
כרמי ריבאפריישו (Ribafreixo) נמצאים באזור עם מיקרו אקלים בעל מאפיינים ספציפיים המספקים את התנאים האידיאליים לייצור יינות ייחודיים. שמש מושלמת, קיץ חם ויבש, ממוזג על ידי רוח רעננה מהאוקיינוס האטלנטי ודלתא משמעותית בין טמפרטורות הלילה והיום.
הקרקע
מלבד האקלים האידאלי, הקרקע הצפחתית מעניקה ליינות ריבאפריישו טריות ומאפיינים מינרליים. היינות מאיזור זה מתאפיינים בגוף מלא וחלק בשל השילוב בין האקלים לקרקע.
זנים בלעדיים
לפורטוגל יש מורשת של יותר מ -250 זני ענבים מקומיים. הייחודיות והגיוון הזה מוצגים ביינות של ריבאפריישו, המיוצרים רק מזני ענבים פורטוגליים.
תהליך הבציר
ביינות ריבאפריישו מאמינים כי איכותו של היין תלויה בעיקר בבציר. העבודה החקלאית לטיפול והשבחת הענבים נעשית במהלך כל השנה, וסוף התהליך הוא בציר ידני, שמבוצע על ידי בוצרים מנוסים מהאיזור, תוך הימנעות משימוש בציוד מכני. יתרון נוסף הוא שהיקב של ריבאפריישו נמצא בתוך הכרם, מה שמבטיח טריות ואיכות.
דאגה לסביבה
ביינות ריבאפריישו דואגים לאיכות הסביבה ושומרים על קיימות. ההתחשבות בטביעת הרגל האקולוגית משולבת לכל אורך תהליך ייצור היינות. הייצור המשולב, אשר מכיל חקלאות מסורתית וביולוגית, מוביל לכך שאל היקב נכנסים רק ענבים בריאים.
יינות טבעוניים
יינות ריבאפריישו היו חלוצי הגישה הטבעונית ליינות בפורטוגל. מה הופך את היין לטבעוני? אחד הצעדים הכרוכים בייצור יין הוא תהליך הבירור, שבו מופרד התירוש מהחלקיקים המוצקים, על מנת להבהיר ולסנן את הנוזל. ברוב היקבים משתמשים לצורך תהליך זה בתוספי ג'לטין מן החי. ביקב ריבאפריישו משתמשים רק באלמנטים אלטרנטיביים, שמקורם מינרלי או צמחי, וכך מאפשרים לצרכנים צמחוניים או טבעוניים ליהנות מכוס יין ולשמור על אורח החיים שהם מאמינים בו. כל היינות של ריבאפריישו נושאים סמל טבעוני המאומת על ידי החברה הטבעונית.
x

#{title}

#{text}

#{price}